Vítejte u společnosti Eaton

Zaregistrujte se, pokud máte zájem o naše novinky a další informace.

Děkujeme za Váš zájem o informace od společnosti Eaton. Prosíme věnujte chvilku vyplnění následujících údajů, abyste v budoucnu dostával/a jen relevantní a Vámi preferované informace od společnosti Eaton.

Získáte automatický přístup k osobnímu Centru Preferencí u společnosti Eaton. Do tohoto centra můžete kdykoliv vstoupit a upřesnit své osobní údaje a oblasti zájmu, takže Vás pak můžeme informovat o tématech, která jsou pro Vás relevantní.

Odesláním údajů souhlasíte s komunikací od společnosti Eaton, která bude zaměřena na Vámi preferovaná témata, novinky a produkty.

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s pravidelným informováním o produktech, novinkách a kampaních společnosti Eaton. Rozumím a souhlasím s tím, že společnost Eaton bude používat mé osobní údaje k zasílání marketingové komunikace.  Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté osobní údaje mohou být sdíleny s Eaton Corporation plc v Irsku a s Eaton Corporation ve Spojených státech amerických, v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Eaton. Veškeré využívání mých osobních údajů proběhne v souladu s příslušnými a platnými zákony o ochraně osobních údajů a Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Eaton. Kdykoli mohu upravit osobní preference (oblasti zájmu komunikace) nebo odvolat svůj souhlas kliknutím na příslušné odkazy v zápatí každého e-mailu od společnosti Eaton.

Krátce po odeslání od nás obdržíte potvrzovací e-mail. Pro dokončení registrace klikněte na odkaz v potvrzovacím e-mailu, abychom Vám mohli zasílat informace o nejnovějších produktech a novinkách společnosti Eaton. Děkujeme.