Witamy w firmie Eaton

Zgłoś chęć otrzymywania informacji od naszej firmy.

Dziękujemy za zainteresowanie informacjami od firmy Eaton. Prosimy o poświęcenie chwili na podanie kilku krótkich szczegółów poniżej, aby w przyszłości otrzymywać informacje na wybrane tematy.

Otrzymasz automatyczny dostęp do zindywidualizowanego centrum zasobów firmy Eaton. W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do naszego centrum, aby opowiedzieć nam nieco więcej o sobie i swoich zainteresowaniach, abyśmy mogli przesyłać informacje, które mają dla Ciebie największe znaczenie.

Przekazując nam swoje dane, pozwalasz firmie Eaton na komunikację w związku z Twoimi ulubionymi tematami, wiadomościami i produktami.

Tak, chciał(-a)bym regularnie otrzymywać wiadomości e-mail o produktach i promocjach Eaton oraz o aktualnościach w Eaton. Przyjmuję do wiadomości, że przekazane przeze mnie dane osobowe mogą być udostępniane na rzecz Eaton Corporation plc z siedzibą w Irlandii i Stanach Zjednoczonych oraz Eaton Industries Manufacturing GmbH z siedzibą w Szwajcarii w celu przechowywania w elektronicznych marketingowych bazach danych oraz w celach wymienionych powyżej. Każde wykorzystanie moich danych osobowych będzie odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie prywatności oraz polityką prywatności Eaton.

Mogę w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych poprzez kliknięcie linku „Unsubscribe” (Anuluj subskrypcję) na końcu wiadomości Eaton.
Wkrótce po tym, jak dostaniemy Twoje zgłoszenie, otrzymasz od nas potwierdzenie drogą e-mailową. Prosimy kliknąć na link w potwierdzeniu, aby dokończyć rejestrację; wówczas będziemy mogli powiadamiać Cię na bieżąco o najnowszych produktach Eaton oraz aktualnościach w Eaton.