Eaton'a Hoş Geldiniz

Bizden bilgi almak
istiyorsanız lütfen kaydolunuz

Eaton'un içeriğiyle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Eaton’un sizinle iletişime geçebilmesi için lütfen bir dakikanızı ayırarak aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Kişisel Eaton Bilgi Merkezine otomatik olarak erişmeniz sağlanacak. İstediğiniz zaman merkeze erişebilir ve bize kendiniz ve ilgi alanlarınız hakkında biraz daha fazla bilgi verebilirsiniz. Bu şekilde size, en çok ilgilendiğiniz konular hakkında bildirimde bulunabiliriz.

Bilgilerinizi girerek Eaton'un en çok ilgilendiğiniz konular, haberler ve ürünlerle ilgili sizinle iletişim kurmasına izin vermiş oluyorsunuz.

Bu onayı göndererek, Eaton ürünleri, promosyonları ve haberleri hakkında düzenli olarak bilgilendirilmeyi kabul ediyorum. Eaton'ın verilerimi pazarlama iletişimlerini kişiselleştirmek için kullanacağını anlıyor ve kabul ediyorum. Vereceğim kişisel bilgilerin Eaton Gizlilik Politikası’ na uygun olarak İrlanda merkezli Eaton Corporation plc ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli Eaton Corporation ile paylaşılmasını kabul ediyorum. Eaton'ın kişisel verilerimi Aydınlatma Metnine ve Eaton Gizlilik Politikasına uygun bir şekilde toplanacağını, kullanılacağını, işleneceğini ve aktarılacağını anlıyor ve kabul ediyorum. Eaton ile istediğim zaman iletişime geçerek kişisel bilgilerimi değiştirebilir veya Eaton tarafından gönderilen e-postaların altında bulunan ilgili linki tıklayarak pazarlama iletişimi onayımı geri çekebilirim.