Eaton'a Hoş Geldiniz

Bizden bilgi almak
istiyorsanız lütfen kaydolunuz

Eaton'un içeriğiyle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Eaton’un sizinle iletişime geçebilmesi için lütfen bir dakikanızı ayırarak aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Kişisel Eaton Bilgi Merkezine otomatik olarak erişmeniz sağlanacak. İstediğiniz zaman merkeze erişebilir ve bize kendiniz ve ilgi alanlarınız hakkında biraz daha fazla bilgi verebilirsiniz. Bu şekilde size, en çok ilgilendiğiniz konular hakkında bildirimde bulunabiliriz.

Bilgilerinizi girerek Eaton'un en çok ilgilendiğiniz konular, haberler ve ürünlerle ilgili sizinle iletişim kurmasına izin vermiş oluyorsunuz.

Evet, Eaton ürünleri, promosyonları ve haberleri hakkında düzenli olarak bilgilendirilmek istiyorum. Vereceğim kişisel bilgilerin, elektronik pazarlama veritabanlarında saklanmak ve yukarıda belirtilen amaçlara yönelik olarak kullanılmak üzere İrlanda ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli Eaton Corporation plc ve İsviçre merkezli Eaton Industries Manufacturing GmbH ile paylaşılmasını kabul ediyorum. Kişisel bilgilerim, ilgili ve geçerli veri gizliliği yasaları ve Eaton Gizlilik Politikası'na uygun bir şekilde kullanılacaktır.

Pazarlama e-postaları almak üzere verdiğim onayı, Eaton tarafından gönderilen e-postaların altında bulunan "Abonelikten çık" bağlantısına tıklayarak istediğim zaman geri alabilirim.
Bilgilerinizi gönderdikten kısa bir süre sonra bizden bir onay e-postası alacaksınız. Sizi en yeni Eaton ürünleri ve haberleri hakkında düzenli olarak bilgilendirebilmemiz için, lütfen onay e-postasında yer alan bağlantıya tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayın.