Eaton Slide 1
Eaton Slide 2
Eaton Slide 3
Vítejte...
na nové cestě podnikání


Provoz elektrického motoru představuje více než 95 % jeho celkových nákladů. Elektromotory tak představují přibližně dvě třetiny spotřeby elektrické energie podniku, proto Vám motory s vysokou energetickou účinností nabízí potenciál pro významné úspory provozních nákladů.

Z ekonomického hlediska nové Nařízení EU č. 2009/125/ES upravující energetické produkty (ErP) vám přináší skvělou příležitost. Ať jste kupující nebo výrobce stroje, distributor či prodejce, Eaton vám nabízí nejjednodušší a cenově efektivní způsob, jak vyhovět požadavkům nařízení směrnice ErP a současně významně snížit náklady na energie.

Eaton, posouvá Vaše podnikání vpřed. Neustále hledáme nové technologie a řešení jak zajistit vyšší provozuschopnost zařízení spolu se snížením celkových nákladů.

Vzhledem k návratnosti investic do nových energeticky úsporných technologií Eaton, v průměru dříve než do tří let, mohou naši zákazníci následné úspory využít pro růst svého podnikání.

Dosažení vyšší energetické účinnosti je zajímavou obchodní příležitostí.

...se můžete dočíst v našich odborných studiích o energetické účinnosti a Infografech.

Odborníci Eaton vypracovali odborné studie na téma implementace směrnice ErP nebo ochrany motoru IE3. Základní myšlenky jsme také shrnuli formou jednoduché infogratiky.

...si odborníky společnosti Eaton na energetickou účinnost

Názory odborníků Eaton říkají, otevřete se zvýšení energetické účinnosti již dnes, v příštích dnech se vám otevře svět nových příležitostí.

PowerXL Podcast (čeština)
...se, jak naše produkty mohou zvýšit vaši energetickou účinnost

Jak spouštět, chránit nebo napájet váš motor tím nejjednodušším a nejspolehlivějším způsobem?
Zde nabízíme několik možností:

Maximalizujte

...účinnost vašeho systému

Snižte náklady na elektrickou instalaci pomocí SmartWire-DT:

SmartWire-DT je propojovací systém elektrické instalace pro motorové spouštěče, softstartéry, frekvenční startéry, frekvenční měniče a další zařízení uvnitř i mimo rozváděč.

SmartWire-DT snižuje náklady na elektroinstalaci až o 85 % a poskytuje analogová a digitální data, která vám pomohou zlepšit výkonnost stroje a snížit spotřebu energie.

Získejte další informace o SmartWire-DT
Product 4

Využijte BreakerVisu pro optimalizaci spotřeby energie:

Běžné systémy měření spotřeby energie používají externí měřící přístroje. Pomocí SmartWire-DT spojeného s BreakerVisu můžete vizualizovat a ukládat všechna provozní data přímo od jističů NZM nebo motorových spouštěčů PKE. Měření spotřeby energie je tak realizováno velmi účinným a cenově efektivním způsobem.

Zjistěte více o BreakerVisu
Product 5

Sestavte

...si svoje "IE3-ready" řešení
Build Logo

Ujistěte

...se, že Eaton je vhodný partner pro energetickou účinnost

Proč Eaton? Několik důvodů, díky kterým jsme o krok dál.

1

Spolehlivost:

Řada motorových spouštěčů a frekvenčních startérů společnosti Eaton nabízí spolehlivost provozu na světové úrovni pro aplikace s konstantními i proměnlivými otáčkami a zajišťuje dlouhou životnost motorů IE2 a IE3 (díky konstrukci „trip-free design“ je frekvenční startér DE1 mimořádně spolehlivý i v mezních situacích)

2

Jednoduchost:

Nový frekvenční startér PowerXL DE1 je nejjednodušším způsobem, jak řídit motory IE2 a IE3 v aplikacích s požadavkem na proměnlivé otáčky.

3

Minimální riziko:

Eaton poskytuje kvalitu a spolehlivost s minimálním úsilím vynaloženém na vyřešení aplikací s proměnlivými otáčkami.

4

Nižší náklady na elektroinstalaci:

SmartWire-DT nejenom snižuje náklady na elektrickou instalaci a projektování až o 85 %, ale také zlepšuje dostupnost provozních dat, údržbu, výkonnost a provozuschopnost stroje.

5

Optimalizované řízení spotřeby energie:

Pomocí BreakerVisu můžete vizualizovat spotřebu energie jednotlivých motorů a odhalit další možnosti, jak optimalizovat spotřebu energie v celém systému.

6

Připravenost na budoucnost:

Technologie od společnosti Eaton zaručují plnou kompatibilitu pro modernizaci nebo rozšíření instalací do budoucna.

Obraťte

...se na nás v otázce energetické účinnosti

Spojte se s námi a my vám pomůžeme naplánovat energeticky účinnější budoucnost

Kontaktujte Eaton

Otevřete se vyšší energetické účinnosti již dnes.
Zítra se Vám otevře svět nových příležitostí.

Eaton Logo