Eaton Slide 1
Eaton Slide 2
Eaton Slide 3
Przedstawiamy…
nowy sposób na rozwój Twojego biznesu


Powszechność stosowania silników elektrycznych w przedsiębiorstwach powoduje, że zużywają one ponad 2/3 energii elektrycznej pobieranej przez cały zakład. Zwiększając ich sprawność można zatem bezpośrednio przyczynić się do ograniczenia kosztów operacyjnych.

Unijna Dyrektywa ErP 2009/125/WE stawia wymagania producentom maszyn i urządzeń, których spełnienie przyczyni się do podniesienia efektywności energetycznej tworzonych rozwiązań. Dzięki produktom firmy Eaton, niełatwe zadanie dostosowania się do nowych przepisów, można zrealizować szybko ograniczając wysokość koniecznych nakładów finansowych i prac dostosowawczych.

Oferowane produkty oraz rozwiązania nie ograniczają się jedynie do zapewnienia zgodności z przepisami lecz zapewniają nowe funkcje i wyższą jakość.

Koszt dostosowania się do nowych wymagań zwraca się średnio już po trzech latach. Wynikające z tego tytułu przyszłe oszczędności klienci firmy Eaton mogą zainwestować w dalszy rozwój.

Efektywność energetyczna staje się rzeczywistą szansą biznesową.

...z naszymi biuletynami dotyczącymi efektywności energetycznej

Przygotowaliśmy biuletyny dotyczące wytycznych ErP i ochrony silników IE3. Najważniejsze wnioski przedstawiliśmy w formie infografik.

...ekspertów Eaton ds. efektywności energetycznej

Oto, dlaczego według niektórych ekspertów firmy Eaton warto postawić na efektywność energetyczną już dziś — aby stworzyć nowe możliwości w przyszłości.

PowerXL Podcast (Polskie)
...jak nasze produkty mogą zwiększyć efektywność energetyczną Twoich urządzeń

Jak można uruchamiać, przełączać, zabezpieczać i napędzać silniki w najbardziej niezawodny sposób?
Oto kilka propozycji:

Podnieś

...efektywność swojego systemu

Zmniejsz koszty oprzewodowania dzięki systemowi SmartWire-DT:

SmartWire-DT to system oprzewodowania i komunikacji łączący rozruszniki silnikowe, układy łagodnego rozruchu, przemienniki częstotliwości i inne urządzenia wewnątrz i na zewnątrz szafy sterowniczej.

System SmartWire-DT ogranicza koszty oprzewodowania nawet o 85%, zapewnia przesył danych analogowych i cyfrowych oraz usprawnia działanie maszyn i optymalizuje zużycie energii.

Dowiedz się więcej o systemie SmartWire-DT
Product 4

Użyj rozwiązania BreakerVisu do optymalizacji zużycia energii:

Wszystkie systemy zarządzania energią mierzą parametry elektryczne, ale dzięki połączeniu systemu SmartWire-DT z rozwiązaniem BreakerVisu można wizualizować i rejestrować wszystkie dane operacyjne — od wyłączników NZM do wyłączników silnikowych PKE — w oszczędny i wydajny sposób.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu BreakerVisu
Product 5

Stwórz

...całościowe rozwiązanie zgodne z ErP
Build Logo

Przekonaj się

...o korzyściach związanych z zastosowaniem rozwiązań firmy Eaton

Dlaczego Eaton? Jest co najmniej kilka powodów.

1

Niezawodność:

Gama rozruszników firmy Eaton oferuje najwyższą niezawodność w zastosowaniach wymagających stałej prędkości dla silników IE3, a w przypadku nowych przemienników częstotliwości DE1 możliwa jest regulacja prędkości silników IE2 i IE3.

2

Prostota:

Nowy przemiennik częstotliwości PowerXL DE1 jest najprostszym sposobem napędzania silników klasy IE2 i IE3 w zastosowaniach wymagających regulacji prędkości.

3

Bezproblemowość:

Firma Eaton zapewnia jakość i solidność przy minimalnym wysiłku, co ułatwia wdrażanie zastosowań wymagających regulacji prędkości.

4

Niższe koszty oprzewodowania:

System SmartWire-DT ogranicza nie tylko koszty oprzewodowania i koszty inżynieryjne nawet o 85%, ale również zwiększa przejrzystość danych, usprawnia konserwację oraz poprawia wydajność i dostępność maszyn.

5

Zoptymalizowane zarządzanie energią:

Dzięki rozwiązaniu BreakerVisu można wizualizować mniejsze zużycie energii silnika i odkrywać metody dalszej optymalizacji zarządzania energią w całym systemie.

6

Przygotowanie na przyszłość:

Przyszłościowa technologia firmy Eaton to gwarancja kompatybilności rozwiązań i możliwości ich rozbudowy dzisiaj i w przyszłości.

Porozmawiaj

...z nami o efektywności energetycznej

Skontaktuj się z nami aby zaplanować przyszłość pod znakiem efektywności energetycznej.

Skontaktuj się z firmą Eaton

Wybierz efektywność energetyczną dzisiaj.
Otwórz świat możliwości jutra.

Eaton Logo